Hakkımızda

Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gürdoğan İnşaat ortak girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi, gerek mimarisi, gerekse sahip olduğu sayısız ayrıcalığı ile benzersiz bir proje olarak yükseliyor. Yılların verdiği tecrübe ile modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli, iddialı daireler, rezidanslar ve iş merkezleri sunmak amacı ile geliştirilen proje, sizleri hayata zirveden başlamaya çağırıyor.

Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gündoğan İnşaat ortak girişimi, gerçekleştirdiği her projede; mimari estetikten lokasyona, inşaat kalitesinden fizibilitesine kadar birçok veriyi göz önünde bulundurarak, geleceğe değer katan işlerin altına imza atmaktadır.

Gerçekleştiridiği tüm konut projelerinde, rezidanslarda ve iş merkezlerinde, insana hayatının önemini temel alan ortak girişimimiz; dayanıklı binalar yapmanın yanında, insanların satın aldıklarında aileleri ile gönül rahatlığı içinde yaşayabilecekleri: sosyal alanları, çeşitli bitkilerden oluşan bahçeleri, spor alanları olan mekanlar oluşturmaya çalışmaktadır.


  Misyonumuz ve Vizyonumuz


Modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, statik açıdan sağlam ve güvenli, tesisat açısından fonksiyonel , iddialı projeleri sunmaya devam etmek.


  Faaliyet Alanlarımız


Faaliyet alanlarımız içerisinde; konut, iş merkezi, fabrika, akaryakıt istasyonu, camiler, sosyal yapı inşaatları, alt yapı, üst yapı, gibi taahhüt işleri ile yapsat ve müteahitlik hizmetleri vermekteyiz.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında, üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin, hayata ve hayatı daha iyiye götürmeyi hedefleyen şirket birikimimize, yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve yeni birey de, bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir unsuru olarak aramıza katılıyor.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılamak dileğiyle...


  Tamamlanan İnşaat Projelerimiz


● Aris Grand Tower
● Terrace Mix
● New Residence
● Halkalı Toplu Konut 2. Etap B7 Şantiyesi
● Halkalı Toplu Konut 1. Etap B5 Bölgesi
● Ataşehir Projesi 1. Etap Üstyapı İnşaat İşleri
● Ataşehir Projesi 1. Etap Tünel Kalıp İşleri
● Sinanoba Projesi Faz 2/3 Üstyapı İnşaat İşleri
● Halkalı Toplu Konut Alanı 985 Konut B2 Bölgesi
● Bahçeşehir Şantiyesi 1.Etap 2.Kısım Üstyapı İnşaat İşleri
● Bizimkent Projesi 1. Kısım Üstyapı İnşaat İşleri
● Göksu Evleri 28 Adet Villanın İnce İşleri
● Sevda Apartman- Beylikdüzü
● İstoç – İkitelli – Yüceler İş Merkezi
● İstoç – İkitelli – Kale Ticaret İş Merkezi
● Nihal İnşaat bitmiş projeleri
● Gaziemir Hizmet Binası