ARİS GRAND TOWER
  ARİS GRAND TOWER VİDEO


 •   Aris Grand Tower
  6500 m2 alan içerisinde toplam 310 adet konut alanı, 18 adet ise ticari alandan oluşan Aris Grand Tower, hayatı zirveden başlatıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 42 katlı Aris Grand Tower projesi, eşsiz konumu ile de farkını ortaya koyuyor. Metrobüs ve E-5’e sadece 1100 metre uzaklıkta olan Aris Grand Tower, Tem otoyoluna ise sadece 10 dakikalık uzakta yer alıyor.


 •   Yeditepe'nin şehri
  Asyadan Avrupa’ya uzanan masal gibi bir şehirdir İstanbul. Dünyanın iki kıtaya uzanan tek şehri olan İstanbul, geçmişten bugüne tarihin de en önemli sahnesi olmuştur. Dünyanın gözü daima O’nun üstündedir. Çünkü İstanbul hem alaturkadır hem modern, hem doğuludur hem batılı... Ama değişmeyen tek şey İstanbul tektir.


 •   Zirvede yaşam başlıyor...
  Herkesin gözü zirvededir. Çünkü herkes yüksekleri hedefler hayatta. Aris Grand Tower’da yaşam standartlarını o kadar yükseltiyor ki, hayatı zirveye taşıyor.

  Ayrıcalıklarla dolu Aris Grand Tower’da havuz keyfinden kreşe, fitness dünyasından restoran ve cafelere, benzersiz alışveriş deneyiminden Türk hamamına kadar, yaşamınıza kusursuzluk katacak bir çok detay bir arada sunuluyor.

  Eşsiz konumu ve sayısız ayrıcalığı ile Aris Grand Tower yaşamı, hayatı zirveden başlatıyor.


 •   Zirveye çıkaran ilk adım
  Aris Grand Tower’ın büyüleyici lobisi daha ilk adımda hayranlık uyandırıyor.

  Benzersiz mimarisi ile farkını ortaya koyan Aris Grand Tower’ın muhteşem lobisinde, her detay zirveye yakışır şekilde kusursuzca yerini alıyor.

  Aris Grand Tower’a attığınız ilk adımda sizi karşılayan görkemli lobi ile kahramanı olduğunuz Aris Grand Tower masalınız da, daha ilk adımda sizi içine çekiyor


 •   Tutkuyla tasarlanmış bir ayrıcalık...
  Hayata bir de zirveden bakmak istiyorsanız, Aris Grand Tower’da yeriniz hazır. Göz alabildiğince ayrıcalık ve düşlerle dolu Aris Grand Tower yaşamı, sizi benzersiz bir masalın tek kahramanı yapıyor.

  Hayallerinizi bile gölgede bırakacak Aris Grand Tower’ın eşsiz manzarasında, hayat gözünüze bir başka görünüyor.


 •   Tutkuların peşinden koş...
  Aris Grand Tower’da her zaman keyif dolu anlar sizleri bekliyor. Çünkü benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Aris Grand Tower, herkesin sahip olmak istediği tarz bir yaşamı sizlere sunuyor. Zirvede alışveriş keyfi, Aris Grand Tower hayatının vazgeçilmez bir parçası oluyor.


 •   Sadece kendini dinle...
  Yüksek hayaller kuran herkesin yeni adresi Aris Grand Tower oluyor. Çünkü zirvede yaşamanın verdiği huzur ile yaşam bambaşka bir hal alıyor.

  Her nefeste hissedeceğiniz Aris Grand Tower farkı, size bir başka masalı yaştıyor ve hayalleriniz zirvede hayat buluyor.


 •   Çocuklar mutlu oldukça...
  Zirve yaşamı, büyükten küçüğe herkesi kendisine hayran bırakıyor. Öyle ki Aris Grand Tower içerisinde yer alan kreşte çocuklarınız hem eğleniyor, hem öğreniyor.

  Çünkü çocuklar mutlu oldukça, hem sizin, hem de bizim yüzümüz gülüyor.